07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
07 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
08 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
09 pm
10 pm
10 pm
10 pm
10 pm
10 pm
10 pm
10 pm
11 pm
11 pm
11 pm
11 pm
11 pm
11 pm
11 pm
12 am
12 am
12 am
12 am
12 am
12 am
12 am
01 am
01 am
01 am
01 am
01 am
01 am
01 am
02 am
02 am
02 am
02 am
02 am
02 am
02 am
03 am
03 am
03 am
03 am
03 am
03 am
03 am
04 am
04 am
04 am
04 am
04 am
04 am
04 am
05 am
05 am
05 am
05 am
05 am
05 am
05 am
06 am
06 am
06 am
06 am
06 am
06 am
06 am
07 am
07 am
07 am
07 am
07 am
07 am
07 am
08 am
08 am
08 am
08 am
08 am
08 am
08 am
09 am
09 am
09 am
09 am
09 am
09 am
09 am
10 am
10 am
10 am
10 am
10 am
10 am
10 am
11 am
11 am
11 am
11 am
11 am
11 am
11 am
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
12 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm
01 pm

Stage 1

SHDW & Obscure Shape

07:30 pm-08:30 pm

Paula Temple

08:30 pm-10:00 pm

Nastia

10:00 pm-12:00 am

Pan-Pot

12:00 am-02:00 am

Chris Liebing

02:00 am-04:00 am

Adam Beyer

04:00 am-06:00 am

Rødhåd

06:00 am-08:00 am

Ben Klock

08:00 am-10:00 am

Joseph Capriati

10:00 am-12:00 pm

Stage 2

Jon Rundell

08:30 pm-09:30 pm

Konstantin Sibold

09:30 pm-10:30 pm

Boris Brejcha

10:30 pm-12:00 am

Monika Kruse

12:00 am-02:00 am

Dubfire

02:00 am-04:00 am

Sven Väth

04:00 am-08:00 am

Maceo Plex

08:00 am-10:00 am

Len Faki

10:00 am-12:00 pm

Nina Kraviz

12:00 pm-02:00 pm

Stage 3

Adriatique

10:00 pm-12:00 am

Ricardo Villalobos

12:00 am-02:00 am

Laurent Garnier

02:00 am-04:00 am

Dixon

04:00 am-06:00 am

Tale Of Us

06:00 am-08:00 am

Solomun

08:00 am-10:00 am

Marco Carola

10:00 am-02:00 pm

Stage 4

Seebase

10:00 pm-11:00 pm

Nick Curly

11:00 pm-12:00 am

Apollonia

12:00 am-02:00 am

Luciano

02:00 am-04:00 am

Loco Dice

04:00 am-06:00 am

Jamie Jones

06:00 am-08:00 am

The Martinez Brothers

08:00 am-10:00 am

Stage 5

Sasch BBC b2b Steffen Baumann

10:00 pm-11:00 pm

Amberoom

11:00 pm-12:00 am

Karotte

12:00 am-02:00 am

Magda

02:00 am-04:00 am

Seth Troxler

04:00 am-06:00 am

Laurent Garnier

06:00 am-10:00 am

Stage 6

Amir Javasoul

10:00 pm-11:30 pm

Dorian Paic

11:30 pm-01:30 am

Nicolas Lutz

01:30 am-03:45 am

Sonja Moonear

03:45 am-06:00 am

Raresh b2b Ricardo Villalobos

06:00 am-10:00 am

Adam Beyer

Day 1 04:00 am-06:00 am // Stage 1

Adriatique

Day 1 10:00 pm-12:00 am // Stage 3

Amberoom

Day 1 11:00 pm-12:00 am // Stage 5

Amir Javasoul

Day 1 10:00 pm-11:30 pm // Stage 6

Apollonia

Day 1 12:00 am-02:00 am // Stage 4

Ben Klock

Day 1 08:00 am-10:00 am // Stage 1

Boris Brejcha

Day 1 10:30 pm-12:00 am // Stage 2

Chris Liebing

Day 1 02:00 am-04:00 am // Stage 1

Dixon

Day 1 04:00 am-06:00 am // Stage 3

Dorian Paic

Day 1 11:30 pm-01:30 am // Stage 6

Dubfire

Day 1 02:00 am-04:00 am // Stage 2

Jamie Jones

Day 1 06:00 am-08:00 am // Stage 4

Jon Rundell

Day 1 08:30 pm-09:30 pm // Stage 2

Joseph Capriati

Day 1 10:00 am-12:00 pm // Stage 1

Karotte

Day 1 12:00 am-02:00 am // Stage 5

Konstantin Sibold

Day 1 09:30 pm-10:30 pm // Stage 2

Laurent Garnier

Day 1 02:00 am-04:00 am // Stage 3Day 1 06:00 am-10:00 am // Stage 5

Len Faki

Day 1 10:00 am-12:00 pm // Stage 2

Loco Dice

Day 1 04:00 am-06:00 am // Stage 4

Luciano

Day 1 02:00 am-04:00 am // Stage 4

Maceo Plex

Day 1 08:00 am-10:00 am // Stage 2

Magda

Day 1 02:00 am-04:00 am // Stage 5

Marco Carola

Day 1 10:00 am-02:00 pm // Stage 3

Monika Kruse

Day 1 12:00 am-02:00 am // Stage 2

Nastia

Day 1 10:00 pm-12:00 am // Stage 1

Nick Curly

Day 1 11:00 pm-12:00 am // Stage 4

Nicolas Lutz

Day 1 01:30 am-03:45 am // Stage 6

Nina Kraviz

Day 1 12:00 pm-02:00 pm // Stage 2

Pan-Pot

Day 1 12:00 am-02:00 am // Stage 1

Paula Temple

Day 1 08:30 pm-10:00 pm // Stage 1

Raresh

Day 1 06:00 am-10:00 am // Stage 6

Ricardo Villalobos

Day 1 12:00 am-02:00 am // Stage 3Day 1 06:00 am-10:00 am // Stage 6

Rødhåd

Day 1 06:00 am-08:00 am // Stage 1

Sasch BBC

Day 1 10:00 pm-11:00 pm // Stage 5

Seebase

Day 1 10:00 pm-11:00 pm // Stage 4

Seth Troxler

Day 1 04:00 am-06:00 am // Stage 5

SHDW & Obscure Shape

Day 1 07:30 pm-08:30 pm // Stage 1

Solomun

Day 1 08:00 am-10:00 am // Stage 3

Sonja Moonear

Day 1 03:45 am-06:00 am // Stage 6

Steffen Baumann

Day 1 10:00 pm-11:00 pm // Stage 5

Sven Väth

Day 1 04:00 am-08:00 am // Stage 2

Tale Of Us

Day 1 06:00 am-08:00 am // Stage 3

The Martinez Brothers

Day 1 08:00 am-10:00 am // Stage 4